Česká televize otevřela nové regionální studio. Z Hradce Králové se už vysílá

22.09.2016 20:12 | Zprávy

Česká televize rozšiřuje své regionální vysílání. Po ročních intenzívních přípravách zahajuje provoz nové zpravodajské studio v Hradci Králové. To se naplno zapojí nejen do kontinuálního vysílání ČT24, ale nabídne i samostatnou relaci, Týden v regionech ze severovýchodních Čech. Nové studio odstartuje zítřejším speciálním vysíláním, které bude na ČT24 předcházet předvolební debatě Královehradeckého kraje.

Česká televize otevřela nové regionální studio. Z Hradce Králové se už vysílá
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Logo ČT

„Posilování regionálního vysílání bylo jedním ze směrů, který jsme si pro rozvoj zpravodajství České televize stanovili. Už dnes máme širokou síť místních zpravodajských týmů, které pokrývají všechny významné regionální události, jež následně zpracováváme pro kontinuální vysílání nebo tematické relace.

Samostatné studio se silným technologickým zázemím, jež bude schopné odbavovat vlastní vysílání, je ale velký krok dopředu. Věřím, že pro Hradec Králové a celý region Severovýchod to bude pozitivní impuls,“ říká generální ředitel České televize Petr Dvořák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

EU

Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM vyřešil případ vlastníka, zesnulého v Osvětimi

22:03 ÚZSVM vyřešil případ vlastníka, zesnulého v Osvětimi

ÚZSVM v Rychnově nad Kněžnou vrátill dědicům muže, zemřelého v polském koncentračním táboře Osvětim,…