Česká televize uctí v pátek a v sobotu památku Karla Gotta

09.10.2019 9:40 | Zprávy

Česká televize mění svůj páteční a sobotní program. Chystá speciální vysílání z pražského Žofína, přímý přenos sobotní zádušní mše z katedrály sv. Víta i tematický večer StarDance věnovaný Karlu Gottovi.

Česká televize uctí v pátek a v sobotu památku Karla Gotta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Česká televize, ilustrační foto

Páteční Studio 6 i dopolední mimořádné vysílání programu ČT24 bude sledovat poslední rozloučení s Karlem Gottem na pražském Žofíně. Speciální relaci doplní vzpomínky přátel Karla Gotta. Od osmi hodin večer bude zpravodajský program vysílat dvouhodinový Speciál, Poslední rozloučení s Karlem Gottem, který připomene zpěvákovo dílo i osobnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Miloš Vystrčil byl položen dotaz

Žaloba

Jaký účel by přesně měla ta žaloba na premiéra a Macinku? I kdyby vám dal soud za pravdu, tak to přeci nepovede k jejich odvolání nebo je nedonutí sliby splnit. Nebo ano? A podáte ji? Verča

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

CzechTourism: Efektivnější řízení cestovního ruchu v Praze i Česku

19:28 CzechTourism: Efektivnější řízení cestovního ruchu v Praze i Česku

Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism a Prague City Tourism společně vysoutěžily jako dodav…