České dráhy: Otevřené vyhlídkové vozy „Dakar“ nabídnou jízdy do Lipna nad Vltavou

08.07.2017 17:49 | Zprávy

V neděli 9. července České dráhy poprvé vypraví zvláštní vlaky s otevřeným vyhlídkovým vozem "Dakar". Cestujícím nabídnou možnost prohlédnout si přírodu v okolí železniční tratě Rybník – Lipno nad Vltavou. Vyhlídkové vlaky pojedou každou středu, neděli a ve státní svátky až do 23. srpna.

České dráhy: Otevřené vyhlídkové vozy „Dakar“ nabídnou jízdy do Lipna nad Vltavou
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Vyhlídkovou jízdu lze spojit s návštěvou kláštera ve Vyšším Brodu, tajuplného hradu plného gryfů na Rožmberku, Čertovy Stěny nebo Lipna nad Vltavou. Vlak vyjíždí z Českých Budějovic v 7:18, do Vyššího Brodu klášter přijede v 9:37 a po celý den bude jezdit mezi Lipnem nad Vltavou a Rožmberkem nad Vltavou.

 

 

Jízdní řád zvláštních vlaků „Dakar“

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Stýská se vám po komunistech, s kterými jste spolupracoval?

Nebo jak jinak si vysvětlit, že používáte stejné praktiky a zvete si na kobereček umělce za jejich názor? A co se stane, když nepřijdou? Netvrdili jste, jak bude tato vláda bojovat za svobodu slova? Máme se bát?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Osobní názory viceprezidenta Dvořáka nelze považovat za oficiální názor Hospodářské komory ČR

13:21 Osobní názory viceprezidenta Dvořáka nelze považovat za oficiální názor Hospodářské komory ČR

Oficiální stanoviska Hospodářské komory jsou projednávána a prezentována po projednáních v příslušný…