České dráhy: Zdržení na hranicích se Slovenskem se může pohybovat okolo 15 minut

29.09.2022 13:52 | Tisková zpráva

V souvislosti s nařízením vlády a zavedením dočasných kontrol na hranicích se Slovenskem se budou České dráhy řídit v pohraničních přechodových stanicích pokyny Policie ČR.

České dráhy: Zdržení na hranicích se Slovenskem se může pohybovat okolo 15 minut
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Vlaky do vnitrozemí odjedou po souhlasu Policie ČR po provedení kontroly. V současné době je obtížné předjímat délku pobytu v pohraničních stanicích a zpoždění v další jízdě, ale odhadujeme, že by se tato zdržení mohla pohybovat okolo 15 minut v závislosti na obsazenosti jednotlivých spojů. Aktuální informace o jízdě vlaků a opatřeních budou k dispozici např. na webu ČD nebo v aplikaci Můj vlak. Žádáme Vás o sledování aktuálních informací na těchto informačních kanálech.   

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NPÚ otevřel jeden z největších archeologických depozitářů

16:13 NPÚ otevřel jeden z největších archeologických depozitářů

Moderní pracoviště poskytne zázemí pro uchovávání, odborné zpracování a výzkum jedinečných archeolog…