České dráhy bodovaly v žebříčku Czech Top 100 hned několikrát

23.11.2017 14:55

Ve středu 22. listopadu 2017 proběhlo vyhlášení cen již 24. ročníku soutěže nejlepších výročních zpráv a firemních časopisů, které každoročně pořádá sdružení CZECH TOP 100.

České dráhy bodovaly v žebříčku Czech Top 100 hned několikrát
Foto: ČD
Popisek: Generální ředitel a předseda představenstva Českých drah Pavel Krtek a ředitelka cenotvorby a produktové komunikace Zuzana Čechová
V rámci soutěže byly hodnoceny různé oblasti komunikace a České dráhy a.s. získaly několik cen. Konkrétně se staly držiteli 4. místa v kategorii výročních zpráv a speciálního ocenění Hvězda roku udělovaného za mimořádné ekonomické výsledky. Úspěch zaznamenaly i časopisy ČD pro vás a Železničář, kdy se oba dva umístily v první desítce nejlepších časopisů pro zákazníky. Ceny převzal generální ředitel a předseda představenstva Českých drah Pavel Krtek a ředitelka cenotvorby a produktové komunikace Zuzana Čechová. 
 
Sdružení CZECH TOP 100 sleduje od roku 1994 firmy České republiky a na základě objektivních měřítek a ve spolupráci s odborníky vytváří a vyhlašuje žebříčky 100 nejvýznamnějších firem ČR, 100 obdivovaných firem ČR, Nejlepší výroční zprávy, Nejlepší firemní časopisy a další. Tyto mediálně sledované žebříčky přispívají image zúčastněných společností a jsou současně věrohodnou orientací domácích i zahraničních zájemců či případných investorů o informace z vývoje české ekonomiky a jednotlivých společnosti v celku i v detailech. 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Celníci pochytali syrské migranty přímo v hlavním městě

19:37 Celní správa: Celníci pochytali syrské migranty přímo v hlavním městě

V dramatickou honičku se změnila noční služba pražských celníků ze středy 15. na čtvrtek 16. ledna.