Vlaky pojedou v těchto směrech:
Os 4029 Brno hl.n (20.25) – Kojetín (21.34) – Hulín (21.54 – 22.06) - Bystřice pod Hostýnem (22.24)
Os 4249/4029 Hodonín (20.01) – Veselí nad Moravou (20.39 – 20.41) – Hulín (21.56 – 22.06) - Bystřice pod Hostýnem (22.24)
Os 4346/4249/4029 Bojkovice (20.25) – Uherské Hradiště (21.06 - 21.15) – Hulín (21.56 - 22.06) – Bystřice pod Hostýnem (22.24)
Os 3959 Olomouc hl.n (21.49) – Přerov (22.12) – Bystřice pod Hostýnem (22.44)
Os 23224 Bylnice (20.06) – Vsetín (20.59) – Bystřice pod Hostýnem (21.55)
Vlaky se budou vracet po mši s plánovanými odjezdy z Bystřice pod Hostýnem okolo třetí hodiny ranní.
Podrobný jízdní řád všech vlaků pro poutníky na Hostýn je uveden např. v knižním jízdním řádu, v části pro zvláštní vlaky (str. 795 až 797). Informace o spojích lze získat i v call centru ČD na tel. lince 840 112 113 nebo ve vyhládavači spojení na ww.cd.cz.
Ve vlacích platí obvyklý tarif ČD včetně slev a obchodních nabídek.
autor: Tisková zpráva