České ragby získalo nového partnera, českou společnost APOGEO Group

27. 10. 2017 9:52

Novým partnerem České rugbyové unie se stala česká poradenská skupina APOGEO. Smlouva byla zatím podepsána pro sezónu 2017/2018, oba partneři se však netají tím, že uvažují i o spolupráci v delším časovém horizontu.

České ragby získalo nového partnera, českou společnost APOGEO Group
Foto: rugbyunion.cz
Popisek: Ragby - ilustrační foto
reklama

„Jsem velmi rád, že se nám pro české ragby podařilo získat dalšího silného partnera. Smlouva se společností APOGEO je pro náš sport a jeho budoucí rozvoj velmi důležitá,“ uvedl Pavel Chaloupka, prezident České rugbyové unie.

„Oslovily nás tradiční ragbyové hodnoty, kterými tento sport žije už více než sto let. Jsou to čestnost, soudržnost, kázeň, úcta a nadšení,“ vysvětluje Josef Jaroš, většinový vlastník APOGEO Group.

„Věřím, že náš vztah bude právě takový, plný vzájemného respektu, aktivní spolupráce a radosti z úspěchů, které budou od nynějška vždy jen společné,“ dodává Pavel Chaloupka.

České ragby se poslední roky těší vzrůstající oblibě. Zasloužily se o to mimo jiné také zápasy s hráči celosvětového formátu, kteří pravidelně jezdí do České republiky předvést špičkové moderní ragby. Jedním ze série těchto utkání byl zápas s SA Supa Barbarians z jižní Afriky, kterému na pražské Markétě předcházel slavnostní podpis smlouvy mezi Českou rugbyovou unií a APOGEO Group.

Česká reprezentace v něm sice podlehla hostujícímu týmu 10:45, už tuto sobotu, 28. října, ale bude mít snad více štěstí, až se v Praze střetne s týmem Polska. Palce budeme českým ragbistům společně držet i 18. listopadu, kdy v Lisabonu nastoupí v kvalifikaci Mistrovství světa proti Portugalcům.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MPSV: Vláda přijala návrh ministryně Jany Maláčové na zvýšení životního a existenčního minima

20:27 MPSV: Vláda přijala návrh ministryně Jany Maláčové na zvýšení životního a existenčního minima

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) prosadila nařízení vlády, kterým se od 1. du…