Český rozhlas: Generální ředitel René Zavoral obhájil pozici místopředsedy EBU Rozhlasového výboru

12.04.2019 21:20 | Zprávy

Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral obhájil funkci člena stěžejního orgánu Evropské vysílací unie (EBU) a zároveň podruhé místopředsedy Rozhlasového výboru EBU, ve kterém zasedají představitelé předních veřejnoprávních rozhlasových vysílatelů.

Český rozhlas: Generální ředitel René Zavoral obhájil pozici místopředsedy EBU Rozhlasového výboru
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Delegáti Rozhlasového shromáždění potvrdili nové personální složení pro období 2019-2021, které se uskutečnilo v bulharské Sofii ve dnech 11. až 12. dubna 2019.

„Velmi si vážím jak znovuzvolení do Rozhlasového výboru, tak do funkce místopředsedy. V následujícím období bych se rád zaměřil především na téma digitalizace, obecně distribučních platforem a nová média, protože prioritou Českého rozhlasu je neustálé hledání dalších a nových cest, jak dostat obsah vysílání k našim posluchačům,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Vítáte Trumpův ,,mírový plán“

Rusko je podle vás vítěz války. To je podle vás dobře? Co myslíte, že udělá Putin pak, když mu to s Ukrajinou takto snadno vyjde? Nemělo se spíš udělat víc, aby byl on ten poražený? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj spustil 3D navigaci po budovách krajského úřadu

19:28 Jihočeský kraj spustil 3D navigaci po budovách krajského úřadu

Jihočeský kraj spustil do ostrého provozu novou 3D navigaci po budovách krajského úřadu, která občan…