Český rozhlas: Kolotoč se točí už padesát let!

02.09.2013 12:00 | Zprávy

V pondělí 2. září uplyne přesně padesát let od chvíle, kdy se v éteru poprvé ozvala známá znělka pořadu Kolotoč. Pořadu, který po generace posluchačům přinášel a přináší zábavu a pohodu.

Český rozhlas: Kolotoč se točí už padesát let!
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Výročí pořadu si Dvojka s posluchači připomene nejen v rámci ranního bloku Dobré ráno Česko!, ale zajímavé informace jim přineseme i v Odpoledni s Dvojkou. Hostem Daniely Brůhové v magazínu „Je jaká je“ pak bude rozhlasová legenda - Karel Mastný.

Výroční díl pořadu odvysílá Český rozhlas Dvojka živě ze Studia 2 na Vinohradské 12, přímý přenos začne pět minut po dvanácté hodině. A nebude to vysílání jen tak ledajaké. Zúčastnit se ho mohou posluchači, kteří se tak setkají s redaktory a moderátory, s těmi, kdo se na vysílání Kolotoče podíleli. Průvodcem pořadu bude jako obvykle moderátor Roman Víšek. Z důvodu omezené kapacity se musí posluchači registrovat na telefonním čísle 221 551 313.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Co s tím hodláte dělat?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: K Jeskyni Na Špičáku povede naučná stezka

22:08 Správa jeskyní: K Jeskyni Na Špičáku povede naučná stezka

K Jeskyni Na Špičáku (JNŠ) na Jesenicku povede nově naučná stezka Po stopách doby ledové.