Český rozhlas: Odstartoval 21. ročník ankety Neviditelný herec

30.06.2017 8:32 | Zprávy

Divácká anketa Neviditelný herec odstartovala v sobotu 24. června v přímém přenosu rozhlasového pořadu Tobogan. Mezi nominovanými jsou Viktor Preiss i Taťjana Medvecká. Hlasování o nejpopulárnější herecké výkony Českého rozhlasu potrvá až do poloviny září.

Český rozhlas: Odstartoval 21. ročník ankety Neviditelný herec
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Za role v rozhlasových hrách, za četby na pokračování nebo účinkování v dalších pořadech, které Český rozhlas vysílal v sezoně 2016/2017, bylo nominováno celkem dvacet osm herců a hereček. Mezi nominovanými nechybí známá rozhlasová jména jako několikanásobný vítěz ankety Viktor Preiss či čerstvý držitel rozhlasové Thálie Petr Lněnička. Mezi herečkami figurují opět Taťjana Medvecká, Dana Černá anebo Apolena Veldová. Úplný přehled všech nominovaných včetně rolí, které ztvárnili, je možné nelézt na webu Radioteka.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Pokrytí prvních železničních tunelů sítí 5G

22:33 Správa železnic: Pokrytí prvních železničních tunelů sítí 5G

Správa železnic zlepšila kvalitu a dostupnost hlasových i datových služeb pro cestující ve vlacích n…