Český rozhlas: Poznáte, co čtou ...?

05.11.2013 12:43

Český rozhlas Brno připravil pro posluchače v měsíci listopadu již třetí ročník soutěže Poznáte, co čtou známé osobnosti?, která volně navazuje na březnovou soutěž Řekni mi co čteš.

Český rozhlas: Poznáte, co čtou ...?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Knihovna, ilustrační foto
reklama

Naši posluchači budou opět soutěžit v poznávání knih podle načtených zvukových ukázek. Tentokrát ve svých oblíbených knihách zalistovaly osobnosti, které byly hosty našeho vysílání. S netradiční prosbou jsme letos oslovily tyto známé osobnosti: legendární gymnastku Věru Čáslavskou, filmovou dokumentaristku Olgu Sommerovou, režiséry Jiřího Menzela a Pavla Jandourka, spisovatelku a herečku Halinu Pawlowskou, zpěváka Miro Žbirku, herečky Hanu Gregorovou a Barboru Seidlovou a muzikanty Romana Horkého a Petra Vášu. 

Rozhlasovou soutěž s hádáním autora z přečtených ukázek deseti osobnostmi uvedeme od 11. do 22. listopadu ve všední dny ve vysílání Českého rozhlasu Brno, v pořadech Dobré ráno a Apetýt, a i na internetových stránkách brno.rozhlas.cz. Odpovědi mohou účastníci soutěže posílat sms zprávami. Každý všední den v odpoledním pořadu Rendez-vous vyhlásíme výherce. Odměněni budou pěknou knihou a kalendářem.

Za spolupráci při soutěži Poznáte, co čtou známé osobnosti? děkujeme Knihovně Jiřího Mahena v Brně a knihovnám v Jihomoravském a Zlínském kraji, především knihovnám v Babicích u Uherského Hradiště, Blansku, Boršicích u Blatnice, Boskovicích, Břeclavi, Dolních Kounicích, Hodoníně, Hrušovanech u Brna, Kroměříži, Kunštátě, Kyjově, Lanžhotě, Letovicích, Mokré-Horákově, Moravském Krumlově, Nivnici, Ořechově u Brna, Oslavanech, Otrokovicích, Rosicích, Rožnově pod Radhoštěm, Slavkově, Suché Lozi, Štítné nad Vláří, Tišnově, Uherském Brodě, Uherském Hradišti, Velkých Pavlovicích, Vsetíně, Vyškově, Zlíně, Znojmě a Židlochovicích.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Český rozhlas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM získal pozemek v hodnotě 18 milionů, pocházející z trestné činnosti

22:48 ÚZSVM získal pozemek v hodnotě 18 milionů, pocházející z trestné činnosti

Středočeské pracoviště ÚZSVM získalo na základě rozsudku Městského soudu v Praze pozemek v okrese Pr…