Český rozhlas Radiožurnál a server iROZHLAS.cz spustí Finanční poradnu

06.04.2020 21:20 | Zprávy

6. dubna mimořádnou Finanční poradnu. Projekt se bude postupně věnovat skupinám obyvatel od samoživitelek, přes drobné živnostníky, seniory, lidi, kteří aktuálně přišli kvůli koronavirové krizi o práci, malé spolky, ale třeba i studenty. Pokusí se jim poradit, jaké mají v aktuální situaci možnosti.

Český rozhlas Radiožurnál a server iROZHLAS.cz spustí Finanční poradnu
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

„Pandemie bude mít velký dopad na celou ekonomiku. Finančně se dotkne mnoha lidí. Proto jsme zařadili do vysílání tento nový projekt, který bude den pod dni vysvětlovat, jaké možnosti nabízí stát, bankovní sektor, ale třeba i velké nadační fondy," uvedl šéfredaktor Radiožurnálu Ondřej Suchan.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

JUDr. Vojtěch Filip byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že mají komunisté ještě nějakou budoucnost?

Vždyť vám nepomohlo ani přejmenování, do sněmovny jste se zas nedostali a teď nevím přesně, ale nemáte ani žádného senátora nebo třeba hejtmana. A myslíte, že by měl stranu vést někdo jiný než Konečná? Kdo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

CzechTourism: Praha jako světelný magnet Soulu

13:21 CzechTourism: Praha jako světelný magnet Soulu

Šestimetrový světelný model Staroměstské radnice s astronomickým orlojem patří k hlavním ikonám leto…