Český rozhlas: Ředitelem stanic Český rozhlas Region a Český rozhlas Rádio DAB Praha byl jmenován Petr Sznapka

25.11.2021 10:06 | Tisková zpráva

Rada Českého rozhlasu dnes na svém veřejném zasedání na základě návrhu generálního ředitele Reného Zavorala jmenovala s účinností od 1. ledna 2022 do funkce ředitele regionálních studií Český rozhlas Region a Český rozhlas Rádio DAB Praha Petra Sznapku.

Český rozhlas: Ředitelem stanic Český rozhlas Region a Český rozhlas Rádio DAB Praha byl jmenován Petr Sznapka
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Regionální stanice Český rozhlas Region a Český rozhlas Rádio DAB Praha dosud řídil Jan Menger, který současně zastává post ředitele Regionálního vysílání.

„Očekávám a těším se, že Petr Sznapka zúročí své mnoholeté manažerské zkušenosti z oblasti médií, marketingu a komunikace a přinese tak do Českého rozhlasu nové svěží nápady, jak nadále rozvíjet vysílání stanic Český rozhlas Region a Český rozhlas Rádio DAB Praha,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

Petr Sznapka vystudoval Fakultu multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. 17 let působil ve vedoucích pozicích v oblasti marketingu, komunikace a reklamy.

V letech 2006 až 2008 byl vedoucím vysílání české soukromé rozhlasové stanice Rádio Impuls. Poté působil osm let na pozici programového ředitele české privátní rozhlasové sítě Media Marketing Services a.s., kde měl na starosti budování české sítě rockových rozhlasových stanic Rock rádio a zvyšování jejího podílu na trhu. Zároveň rozvíjel programovou i marketingovou strategii stanic. Před nástupem do Českého rozhlasu působil jako nezávislý marketingový konzultant a výkonný ředitel v marketingové a konzultační agentuře, která se zaměřuje na reklamní tvorbu a marketingovou komunikaci pro retail segment.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Tomáš Jirsa, MBA byl položen dotaz

O Německu si nedělám iluze

Naopak si myslím, že je strůjcem stávající ekonomické krize, ale lze mu vyčítat, že chce svým lidem pomoci? Není spíš smutné, že to nedělají i ostatní? To, že na to nemají je to, co by se mělo řešit, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FN Hradec Králové: FC Hradec Králové přivezl balíčky pacientům dětské kliniky

15:16 FN Hradec Králové: FC Hradec Králové přivezl balíčky pacientům dětské kliniky

Několik desítek dárkových balíčků přivezli v adventním čase pacientům Dětské kliniky Fakultní nemocn…