Český rozhlas: Šéfredaktorem Rádia Junior bude Adam Kebrt

16.06.2021 15:16

Novým šéfredaktorem stanice Českého rozhlasu pro děti, Rádia Junior, byl jmenován Adam Kebrt. Dosavadní odborný redaktor stanice Český rozhlas Dvojka se nové funkce ujme s účinností od 1. srpna 2021. Jmenování Adama Kebrta dnes vzala na vědomí Rada Českého rozhlasu.

Český rozhlas: Šéfredaktorem Rádia Junior bude Adam Kebrt
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

„Rádio Junior je unikátní svým rozsahem živého vysílání pro dětské posluchače i množstvím vysílané literární a literárně dramatické tvorby. Věřím, že Adam Kebrt na pozici šéfredaktora zúročí své zkušenosti z Českého rozhlasu a bude stanici pro naše nejmladší posluchače nadále rozvíjet. Přeji mu hodně elánu a zajímavých nápadů,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

Adam Kebrt nastoupil do Českého rozhlasu v roce 2009 jako externí redaktor Motožurnálu. Od roku 2013 byl odborným redaktorem na stanici Český rozhlas Dvojka, kde připravoval pravidelné vstupy do vysílání, zastřešoval chod sociálních sítí a s kolegy byl u zrodu mnoha vylepšení v této oblasti. Od roku 2020 moderoval Ranní Dvojku a byl součástí jak ranního, tak dopoledního vysílání stanice Český rozhlas Dvojka. „Na Rádio Junior, na své nové kolegy i na naše nejmladší posluchače se moc těším. Je důležité, aby děti věděly, že mají vlastní rozhlasovou stanici, která je bude bavit a půjde s dobou,“ dodal nový šéfredaktor Rádia Junior Adam Kebrt.

Rádio Junior vysílá digitálně a lze jej naladit na digitálních rádiích DAB+, na internetu, chytrých televizích, telefonech a tabletech, či v aplikaci mujRozhlas.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo zdravotnictví: Zmírnění protiepidemických opatření v oblasti maloobchodu a služeb

13:04 Ministerstvo zdravotnictví: Zmírnění protiepidemických opatření v oblasti maloobchodu a služeb

Vláda na svém pondělním jednání schválila zmírnění některých protiepidemických opatření. Začátkem sr…