Český rozhlas a Rozhlas a televízie Slovenska posílí spolupráci

04.09.2017 18:22 | Zprávy

Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral a nově zvolený generální ředitel Rozhlasu a televízie Slovenska Jaroslav Rezník dnes podepsali společné prohlášení o prohlubování dosavadní spolupráce obou institucí.

Český rozhlas a Rozhlas a televízie Slovenska posílí spolupráci
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Předmětem prohlášení je nejen programová a kulturní výměna, ale i zvýšení koordinace aktivit v rámci Visegradské čtyřky, Evropské vysílací unie i dalších mezinárodních struktur, na jejichž činnosti se obě instituce podílejí.

„Významnou příležitostí k úzké spolupráci je zejména výročí 100 let od vzniku samostatného Československa a 50. výročí Pražského jara, která připadají na rok 2018. Dlouhodobá a úspěšná spolupráce Českého rozhlasu a Rozhlasu a televízie Slovenska je mementem společné historie a společně překonaných úskalí,“ řekl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

K uprchlíkům

Tvrdíte, že naše ekonomické možnosti v souvislosti s pomocí uprchlíkům nejsou nekonečné. Podle bývalé vlády jsou pro nás ale uprchlíci ekonomickým přínosem. Je to tak nebo není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Návštěvnost Národního muzea byla v roce 2025 opět rekordní

10:06 Návštěvnost Národního muzea byla v roce 2025 opět rekordní

Národní muzeum má za sebou mimořádně úspěšný rok 2025. Jeho výstavy a expozice navštívilo 1 379 068 …