Český rozhlas a festival United Islands of Prague rozšiřují spolupráci!

02.10.2015 13:10

Příští ročník festivalu United Islands Prague proběhne opět ve spolupráci s Českým rozhlasem. Partnerství ještě rozšíří, a to nejen v rámci festivalu, ale také u koncertů v průběhu celého roku, jako například právě nyní u koncertu Joe Bonamassy, který proběhne 5. října ve Foru Karlín.

Český rozhlas a festival United Islands of Prague rozšiřují spolupráci!
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Během United Islands of Prague 2016 rozezní Český rozhlas dvě scény – Jazz scénu pod taktovkou ČRo Jazz a scénu Radia Wave, kde se opět představí objevy alternativní scény. Spolu s Radiem Junior se budou organizátoři snažit stále zvyšovat úroveň doprovodného programu pro rodiny s dětmi. Další novinka, kterou spolu ČRo a United Islands chystají, se bude týkat Klubové noci, kdy se do hledání talentů zapojí také Radio Wave a přivede část interpretů ze svého pořadu Startér. Aby se o festivalu dozvědělo co nejvíce lidí, přijdou na pomoc také ČRo Vltava a Radiožurnál.

“Snažíme se kapelám a interpretům zajistit co nejlepší prostor jak přímo na scéně, tak i v rámci propagace. Velice nás těší, že se k naší snaze připojuje také Český rozhlas,” vysvětluje David Gaydečka z United Islands.

“Naše účast na letošním ročníku United Islands of Prague byla jednoznačně úspěšná a připravujeme se již na další ročník. Pro Český rozhlas je to příležitost, jak prezentovat své celorozhlasové projekty i projekty jednotlivých stanic,” uvedl vedoucí oddělení marketingu ČRo Jiří Haramul.

Bližší informace o festivalu, koncertech i dalších aktivitách najdete na www.unitedislands.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrad: Prezident republiky obdržel gratulace z 61 zemí

12:33 Hrad: Prezident republiky obdržel gratulace z 61 zemí

Prezident republiky Miloš Zeman po znovuzvolení v přímé volbě obdržel dosud více než devět desítek z…