Český rozhlas bude opět rozdávat radost, startuje 4. ročník Ježíškových vnoučat

14.11.2019 7:34

Ve středu 13. listopadu 2019 odstartoval 4. ročník Ježíškových vnoučat. Na internetové stránce Ježíškova vnoučata je volně přístupná databáze dárků, která aktuálně zahrnuje sedm tisíc přání z více než osmi set čtyřiceti domovů pro seniory a dalších pečovatelských zařízení z celé České republiky.

Český rozhlas bude opět rozdávat radost, startuje 4. ročník Ježíškových vnoučat
Foto: red
Popisek: Český rozhlas
reklama

Počet přání a počet zařízení, která poskytují péči dříve narozeným, však není konečný. Jako každý rok se mohou domovy pro seniory a další státní i nestátní zařízení, která se starají o osamělé lidi, do projektu Ježíškových vnoučat zapojit i v jeho průběhu. Stačí poslat e-mail na adresu vnoucata@rozhlas.cz a po jednoduché registraci mohou v listopadu i prosinci vkládat další přání. „Jsem velice rád, že tento charitativní projekt opět propojí lidi nejrůznějších věkových skupin napříč celou Českou republikou nejen v období adventu. Ježíškova vnoučata patří do společenské odpovědnosti, která je součástí dlouhodobé strategie Českého rozhlasu,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

Je tak velmi pravděpodobné, že do Vánoc se počet přání ještě zdvojnásobí, stejně jako v předchozích ročnících. „Pro tento rok jsme se rozhodli celý projekt nést na vlně laskavosti a darovaní radosti, propojit veškeré věkové skupiny dohromady ať už posezením nad čajem, dobrou kávou nebo domácí bábovkou, což je jedno z mnoha krásných přání, které budete moci plnit,“ řekl vedoucí projektu Ježíškových vnoučat Miloš Parolek.

O vánočních příbězích Ježíškových vnoučat budou posluchače informovat celoplošné a regionální stanice Českého rozhlasu. Ježíškova vnoučata lze také sledovat na sociálních sítích Facebook a Instagram pod oficiálním hashtagem #jeziskovavnoucata.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM předal areál Richtrových bud v Krkonoších Policejnímu prezidiu

22:45 ÚZSVM předal areál Richtrových bud v Krkonoších Policejnímu prezidiu

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Trutnově předal areál Richtrových bud v P…