Český rozhlas spouští nový FM vysílač pro stanici ČRo Plus

04.06.2023 11:42 | Tisková zpráva

Pro město Svitavy a okolí byl spuštěn nový vysílač. Od čtvrtka 1. června zajistí místním obyvatelům poslech vysílání Českého rozhlasu Plus. Vysílač byl spuštěn na kmitočtu 103,2 MHz s výkonem 100 Wattů ERP. Vysílač bude provozován s vertikální polarizací.

Český rozhlas spouští nový FM vysílač pro stanici ČRo Plus
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

„Získat nový kmitočet ve Svitavách jsme se pokoušeli delší dobu a jsme rádi, že se nám to nakonec v úzké spolupráci s Českým telekomunikačním úřadem a s Českým metrologickým institutem podařilo. Počet potenciálních posluchačů v dosahu tohoto vysílače je zhruba 25.000,“ uvedl ředitel Techniky a správy Českého rozhlasu Karel Zýka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Tvrdíte, že míříte do příští vlády

S kým? Myslíte, že ANO volby nevyhraje? Vyhrává je přeci už několik volebních období. Nebo uvažujete i o tom, že byste s ním šli do koalice? A podle čeho soudíte, že se do vlády dostanete? Váš poslední volební výsledek nebyl až takový zázrak, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo spravedlnosti: Podněty veřejnosti k exekucím a insolvencím

19:15 Ministerstvo spravedlnosti: Podněty veřejnosti k exekucím a insolvencím

Ministerstvo spravedlnosti vytváří prostor pro aktivní zapojení veřejnosti do úvah o změnách v oblas…