Český rozhlas uspořádá benefiční Koncert pro hrdiny

15.10.2015 21:05

V neděli 8. listopadu pořádá Český rozhlas v ostravské multifunkční aule Gong benefiční „Koncert pro hrdiny“. Akce bude vyvrcholením celoročního projektu Českého rozhlasu Hrdina.cz. Zahrají zde mimo jiné Vladimír Mišík & Etc..., Hradišťan s Jiřím Pavlicou či František Segrado.

Český rozhlas uspořádá benefiční Koncert pro hrdiny
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

„Do celoročního projektu  Hrdina.cz se zapojily všechny stanice ČRo, weby i sociální sítě. Jeho posláním je podívat se na události z naší historie i současnosti z různých úhlů pohledu, nabídnout lidem možnost zamyslet se nad pojmem „hrdinství“ v jeho různých podobách. Koncert pro hrdiny, jehož výtěžek bude věnován nadačnímu fondu válečných veteránů Regi Base I, je vyvrcholením tohoto projektu,“ uvedl náměstek generálního ředitele pro program a vysílání René Zavoral.

Jak vlastně vypadá typický český hrdina? Jako Jan Žižka, Josef Švejk, nebo soused, který zachránil chlapce před utonutím? I to budou moci návštěvníci na závěrečném koncertu zjistit. V neděli 8. listopadu od 18 hodin v ostravském Gongu pro ně vystoupí:  Vladimír Mišík & Etc..., Hradišťan s Jiřím Pavlicou, František Segrado, Lenka Nová, Ondřej Ruml a další. Koncert budou moderovat Lucie Výborná a Michal Horáček. Akce se koná rovněž při příležitosti Dne veteránů, který připadá na 11. listopadu.

Projekt Hrdina.cz Český rozhlas vysílá od jara 2015. Posluchačům postupně nabídl seriál příběhů z období 2. světové války, putování ve stopách Jana Husa a zapojení do debaty o sporných hrdinech z nedávné minulosti.  Více o projektu najdete na www.hrdina.cz.

OSTRAVA, NEDĚLE 8. LISTOPADU V 18:00, MULTIFUNKČNÍ AULA GONG VÍTKOVICE.

Cena vstupného je 199 Kč-, předprodej v síti Ticketportal. Online prodej koncertu zde.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM převedl státnímu podniku Lesy ČR 11 hektarů pozemků na okraji Prahy

22:28 ÚZSVM převedl státnímu podniku Lesy ČR 11 hektarů pozemků na okraji Prahy

Územní pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v hlavním městě Praze převedlo …