Český statistický úřad navštívil nový předseda slovenských statistiků

14.01.2017 13:10 | Zprávy

Český statistický úřad tento týden navštívila slovenská delegace. Předsedkyně Iva Ritschelová přivítala nového šéfa Štatistického úradu Slovenskej republiky Alexandra Balleka.

Český statistický úřad navštívil nový předseda slovenských statistiků
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Českého statistického úřadu

Pracovní program byl zahájen dopoledním jednáním. Debata se vedla o spolupráci obou úřadů nejen v kontextu konkrétních statistik, ale i legislativního prostředí. Kromě jiného spolu předsedové diskutovali o přípravě sčítání lidu v Česku a na Slovensku nebo o implementaci nařízení o evropské statistice. „Vzájemně jsme si potvrdili, že spolupráce mezi ČSÚ a ŠÚSR bude nadále úspěšně pokračovat. Koneckonců komunikace mezi námi vždy probíhala na nadstandardní úrovni,“ říká Iva Ritschelová, předsedkyně ČSÚ.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Zlín: Vstup za letošní pololetní vysvědčení za 1 Kč

22:31 Zoo Zlín: Vstup za letošní pololetní vysvědčení za 1 Kč

Každý žák nebo student, který předloží letošní pololetní vysvědčení v pokladně zoo, bude mít ve dnec…