Český telekomunikační úřad stanovuje nové trhy připadající v úvahu pro regulaci ex ante

08.05.2021 15:06 | Zprávy

Rada Českého telekomunikačního úřadu dnes stanovila nové relevantní trhy v oboru elektronických komunikací. Příslušné opatření bude zveřejněno v nejbližší částce Telekomunikačního věstníku.

Český telekomunikační úřad stanovuje nové trhy připadající v úvahu pro regulaci ex ante
Foto: ČTÚ
Popisek: ČTÚ

Rada ČTÚ na svém dnešním zasedání přijala opatření obecné povahy, kterým v návaznosti na loňské doporučení Evropské komise nově stanovila tři relevantní velkoobchodní trhy elektronických komunikací, které připadají v úvahu pro ex-ante (předběžnou) regulaci. Velkoobchodní trhy služeb s místním přístupem v pevném místě a s vyhrazenou kapacitou jsou převzaty z doporučení Evropské komise. Třetím je trh velkoobchodního přístupu k mobilním službám, který byl stanoven na základě národního rozhodnutí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj v září spustí systém na proplácení zvýhodněných jízdenek

10:34 Královéhradecký kraj v září spustí systém na proplácení zvýhodněných jízdenek

Rada Královéhradeckého kraje schválila nové podmínky pro zvýhodněné jízdné vybraných skupin cestujíc…