Cinema City slavnostně otevřela jedno z nejmodernějších multikin v České republice

04.11.2014 11:58

Minulý týden se jihomoravská metropole dočkala slavnostního přestřižení pásky a reopeningu multikina v obchodním komplexu Velký Špalíček. Toto multikino prošlo rekonstrukcí s celkovou investicí v hodnotě 750 000 EUR. Brno se tak může pyšnit multikinem, které se řadí do TOP 5 nejmodernějších multikin v České republice. Společnost Cinema City chce takto přinášet svým zákazníkům stále lepší filmové zážitky.

Cinema City slavnostně otevřela jedno z nejmodernějších multikin v České republice
Foto: Cinema City
Popisek: Cinema City

Slavnostního otevření se kromě známých českých tváří ze světa showbyznysu zúčastnilo i mnoho dalších hostů. Velkým lákadlem pro všechny zúčastněné byla instalace voskových figurín, které k tomuto slavnostnímu aktu propůjčil partner večera, Muzeum voskových figurín Grévin. „K této příležitosti jsme vybrali známé herce stříbrného plátna. U George Clooneyho byla volba jasná, je to jedna z nejoblíbenějších postav, se kterou se každý rád vyfotí, především dámy. Z českého filmového plátna jsme vybrali Aňu Geislerovou, aby měli i pánové na co koukat,“ říká marketingová ředitelka muzea, Daniela Pedret, která spolu s marketingovým manažerem Robertem Švecem ze společnosti Cinema City, jednatelkou Velkého Špalíčku, paní Dagmar Špačkovou, a moderátorkou a herečkou Jitkou Asterovou, Mahulenou Bočanovou a Českou Miss Earth 2012 Terezou Fajksovou, přestřihla pásku.

„Proměnou prošlo téměř vše, co dokáže návštěvník kina ocenit. Nový a modernější je interiér sálů, lobby i toalety. Pokladny a bar s občerstvením prošly nejen faceliftem a zvětšením, ale i přesunutím na jiné místo. Diváky jistě potěší i kompletně vypolstrované sedačky,“ popisuje rekonstrukci zástupce společnosti Cinema City, který za největší řetězec multikin v České republice ještě dodává: „Nyní se chceme zaměřovat především na renovaci již fungujících provozoven a do budoucna určitě hodláme otevírat i nové pobočky.“

Tento týden se návštěvníci komplexu Velký Špalíček mohou přijít podívat do lobby multikina, kde pro ně bude připraven workshop, a kde si za pomoci profesionálního sochaře budou moci vyzkoušet postavit filmové postavy z písku. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy Praha: Na týden Československem - lesní tábor spojil obě republiky

22:17 Lesy Praha: Na týden Československem - lesní tábor spojil obě republiky

Jaké by to bylo, kdyby se Česko a Slovensko opět spojily v jeden stát, rozuměli bychom si? Je práce …