„Letošní volby amerického prezidenta vstoupí do historie. Utkávají se v nich dvě výrazné osobnosti, které zná celý svět a které nejen v USA nechávají málokoho chladným,“ říká zástupce šéfredaktora zpravodajství České televize Michal Kubal a dodává: „Hillary Clintonová je první ženou nominovanou jednou ze dvou hlavních politických stran v USA na prezidentku. Donald Trump v průběhu kampaně porušil mnohá tabu, jeho názory budí u mnoha lidí nadšení a u jiných zase obavy.
Předvolební průzkumy se v posledních týdnech vyrovnávají, kampaň se dostává do fáze, kde může rozhodovat sebemenší detail. Klíčovou roli v předvolebním boji hrají debaty prezidentských kandidátů, právě ony můžou rozhodnout o vítězi.“

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva