Contempuls 5: New Music in America: Where it's coming from and where it is going now

05.11.2012 11:00 | Zprávy

Dovolujeme si Vás pozvat na zahajovací koncert pátého ročníku festivalu současné vážné hudby CONTEMPULS, který se koná v úterý 6. listopadu 2012 v pražském divadle La Fabrika.

Contempuls 5: New Music in America: Where it's coming from and where it is going now
Foto: Hans Štembera
Popisek: baskytara

New Music in America: Where it's coming from and where it is going now (ca. 40 min). Přednáší Elizabeth Weisser, violistka a Development Director
ansámblu Talea (NYC).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Také by mě ty vaše seznamy zajímaly

Můžete otevřeně sdělit, kolik tato vláda vyvezla techniky na Ukrajinu? Jestli vás dobře chápu, tak na rozdíl od nás lidí máte k dispozici nějaký seznam. Zveřejníte ho? A dá se vyčíslit celková pomoc Ukrajině - nejen kterou jsme vyvezli, ale i ta, kterou jim poskytujeme tady?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Úspěšná mezinárodní operace PATHFINDER

22:33 Policie ČR: Úspěšná mezinárodní operace PATHFINDER

Národní centrála proti terorismu, extremismu a kybernetické kriminalitě služby kriminální policie a …