Štafetový závod pětičlenných cyklistických týmů na mosteckém závodním okruhu, který se měl původně uskutečnit o Velikonočním termínu 2. dubna, se pojede později. „Premiéru akce, kterou jsme iniciovali jako další počin k nemotoristickým, bezhlučným aktivitám, jsme se rozhodli odložit. Vede nás k tomu vývoj počasí v posledních dnech. Navíc příznivá není ani prognóza na první dubnové dny. Některé týmy nám také oznámily, že prodloužený víkend jejich členové stráví mimo okres. Nový termín hledáme, včas jej oznámíme,“ vysvětlila eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová.
Foto:
Autodrom Most
Popisek: Cyklozávod na Autodromu Most
Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.