Czech POINT: 12 let spolehlivých služeb

21.04.2019 14:06 | Zprávy

28. března 2019 to bylo přesně 12 let, co byl spuštěn jeden z pilířů českého eGovernmentu – systém kontaktních míst veřejné správy Czech POINT.

Czech POINT: 12 let spolehlivých služeb
Foto: Archiv
Popisek: Czechpoint

Na jeho služby se mohou spolehnout jak občané, kteří nedovedou s úřady komunikovat elektronicky a chodí si na kontaktní místa pro výpisy, tak ti kteří to „elektronicky umí“ a o výpisy žádají prostřednictvím Portálu občana.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Proč fandíte Orbánovi?

Mě přijde, že mu demokracie nic moc neříká a dost si ji vykládá po svém. Ani si nemyslím, že je dobrý spojenec, pokud teda nepočítám jeho spojenectví s Putinem. Mimochodem to se vám zamlouvá? A jaký je vůbec váš názor na Putina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kateřina Arajmu rezignovala na funkci generální ředitelky ÚZSVM

22:03 Kateřina Arajmu rezignovala na funkci generální ředitelky ÚZSVM

Generální ředitelka Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) Mgr. Ing. Kateřina Ara…