CzechInvest: České firmy ovládly prestižní žebříček Deloitte Technology Fast 50 2021

23.12.2021 11:48 | Tisková zpráva

Jsou mezi nimi i startupy akcelerované agenturou CzechInvest

CzechInvest: České firmy ovládly prestižní žebříček Deloitte Technology Fast 50 2021
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

Společnost Deloitte již více než dvě desetiletí oceňuje nejrychleji rostoucí veřejné a soukromé technologické společnosti prostřednictvím programu Technology Fast 50. Program každoročně sestavuje žebříček inovativních a rychle rostoucích společností v regionu Střední a východní Evropy a EMEA. 

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 25. listopadu, a to v několika kategoriích:

Technology Fast 50 - pro rychle rostoucí firmy z regionu Střední a východní Evropy a EMEA, kde se umístilo 19 českých firem,?

Českých 50 – žebříček českých rychle rostoucích firem,

Grow star – určeno pro společnosti, které se dají charakterizovat jako „vycházející hvězdy“, žebříček obsadilo 10 českých firem,

Impact Stars – pro firmy z každé země středoevropského regionu, které vyvinuly inovativní produkt nebo poskytují službu s revolučním dopadem na trh, všechny tři příčky patří českým firmám.

Napříč žebříčky byly oceněny firmy, které v minulosti procházely, nebo aktuálně prochází akceleračními programy agentury CzechInvest. Blahopřejeme tak společnostem HARDWARIO, ThreatMark, DataFromSky, Expando, Xevos Solutions, Quision, Varistar a Carebot, který se umístil v kategorii Impact Stars.

Za nejrychleji rostoucí technologickou firmu ve středoevropském regionu organizátoři vyhlásili českou platformu FTMO, která hledá obchodníky na kapitálových trzích a svým tempem růstu ve výši 39 432 % překonala všechny dosavadní rekordy soutěže. Třetí nejrychleji rostoucí tech firmou je společnost Driveto, která řeší flexibilní pronájem aut. Další české tech hvězdy rostou v kategorii Growth Stars, kde se na 2. místě umístila společnost Cyrkl a na 3. místě ALIS Tech.

Další podrobnosti a záznam slavnostního vyhlášení cen Deloitte Technology Fast 50 2021 naleznete ZDE.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Věříte, že to zelené šílenství skončí?

Já jsem pro ochranu přírody a země, ale souhlasím s vámi, že toho, čeho jsme v poslední době svědky je čiré šílenství a fanatismus ekoaktivistů. Podle mě ale třeba už poslední volby do EU ukázaly, že lidé chtějí změnu, otázkou je, zda budou jejich hlasy vyslyšeny. Co myslíte? Podaří se zastavit do z...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ERÚ: Úřad udělil za protispotřebitelské praktiky pokuty za 12 milionů korun

13:04 ERÚ: Úřad udělil za protispotřebitelské praktiky pokuty za 12 milionů korun

Energetický regulační úřad (ERÚ) tvrdě trestá protispotřebitelské praktiky dodavatelů a zprostředkov…