CzechInvest: Česko-slovenské setkání na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

18.09.2018 21:06

CzechInvest přivítá návštěvníky na stánku č. 26 v Pavilonu Z, představitelé agentur CzechInvest a SARIO budou ve středu 3. října 2018 diskutovat o současnosti a budoucnosti česko-slovenského investičního prostředí

CzechInvest: Česko-slovenské setkání na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest
reklama

V týdnu od 1. do 5. října 2018 se koná jubilejní 60. Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, zaměří se na Technologie 4.0. Zástupci agentury CzechInvest budou na veletrhu přítomni na společném stánku č. 26 Ministerstva průmyslu a obchodu, agentur CzechInvest a CzechTrade, Agentury pro podnikání a inovace, Strojírenského zkušebního ústavu a Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví v Pavilonu Z. Expozice a doprovodný program připomene vznik Československa před 100 lety.

Ve středu 3. října 2018 od 13.00 do 16.00 pořádá CzechInvest seminář Budoucnost investiční politiky v Česku a na Slovensku. V sále P3 Pavilonu P budou o současném stavu a předpokládaném budoucím vývoji české a slovenské investiční politiky a jejich vzájemných synergiích diskutovat mimo jiných generální ředitelka CzechInvestu Silvana Jirotková a generální ředitel agentury SARIO Róbert Šimončič. Panelovou diskusi v několika tematických blocích bude moderovat Michaela Hergetová.

K účasti je možné se registrovat nejpozději do 1. října 2018 prostřednictvím registračního formuláře, e-mailu levan.bokeria@czechinvest.org či na telefonním čísle +420 296 342 725. Účast je bezplatná.

S ředitelem brněnské kanceláře CzechInvestu Patrikem Reichlem si mohou zájemci zároveň domluvit osobní setkání v rámci tradičního mezinárodního kooperačního setkání firem Kontakt-kontrakt. Setkání je možné si zarezervovat na stránkách Regionální hospodářské komory Brno.

Více na ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

České dráhy: Modernizace prvního motorového vozu řady 811 a přívěsného vozu 012 pro Moravskoslezský kraj je ve finále

22:01 České dráhy: Modernizace prvního motorového vozu řady 811 a přívěsného vozu 012 pro Moravskoslezský kraj je ve finále

České dráhy včera v rámci kontrolního dne představily v závodě společnosti DPOV ve Veselí nad Moravo…