CzechInvest: Česko-slovenské setkání na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

18.09.2018 21:06

CzechInvest přivítá návštěvníky na stánku č. 26 v Pavilonu Z, představitelé agentur CzechInvest a SARIO budou ve středu 3. října 2018 diskutovat o současnosti a budoucnosti česko-slovenského investičního prostředí

CzechInvest: Česko-slovenské setkání na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

V týdnu od 1. do 5. října 2018 se koná jubilejní 60. Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, zaměří se na Technologie 4.0. Zástupci agentury CzechInvest budou na veletrhu přítomni na společném stánku č. 26 Ministerstva průmyslu a obchodu, agentur CzechInvest a CzechTrade, Agentury pro podnikání a inovace, Strojírenského zkušebního ústavu a Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví v Pavilonu Z. Expozice a doprovodný program připomene vznik Československa před 100 lety.

Ve středu 3. října 2018 od 13.00 do 16.00 pořádá CzechInvest seminář Budoucnost investiční politiky v Česku a na Slovensku. V sále P3 Pavilonu P budou o současném stavu a předpokládaném budoucím vývoji české a slovenské investiční politiky a jejich vzájemných synergiích diskutovat mimo jiných generální ředitelka CzechInvestu Silvana Jirotková a generální ředitel agentury SARIO Róbert Šimončič. Panelovou diskusi v několika tematických blocích bude moderovat Michaela Hergetová.

K účasti je možné se registrovat nejpozději do 1. října 2018 prostřednictvím registračního formuláře, e-mailu levan.bokeria@czechinvest.org či na telefonním čísle +420 296 342 725. Účast je bezplatná.

S ředitelem brněnské kanceláře CzechInvestu Patrikem Reichlem si mohou zájemci zároveň domluvit osobní setkání v rámci tradičního mezinárodního kooperačního setkání firem Kontakt-kontrakt. Setkání je možné si zarezervovat na stránkách Regionální hospodářské komory Brno.

Více na ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

JUDr. Pavel Staněk, MBA byl položen dotaz

Uprchlíci

Dobrý den, asi chápete, že jako normální pracující nemám čas sledovat všechny politické stránky nebo třeba weby institucí, proto mám rád třeba PL, kde je vše na jednom místě. Dnes jsem narazil na vaši odpověď ohledně uprchlíků. Na jednu stranu v ní uvádíte, že jsou na MV uvedena čísla, kolik bylo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Organizátor podvodných telefonátů skončil ve vazební věznici

11:48 Policie ČR: Organizátor podvodných telefonátů skončil ve vazební věznici

„Ahoj babi, hádej, kdo volá?“ takto obvykle začínal telefonát, který seniora často připravil o vysok…