CzechInvest: Didaktická aplikace české firmy boduje v Asii

26. 9. 2018 19:23

Společnost Lipa Learning ji představila na veletrhu ChinaJoy.

CzechInvest: Didaktická aplikace české firmy boduje v Asii
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest
reklama

V šanghajském New International Expo Centre se v srpnu 2018 konal již šestnáctý ročník největšího čínského veletrhu elektronického zábavního obsahu ChinaJoy. Společně se zástupci agentury CzechInvest na něm vystavovala také společnost Lipa Learning, která zde asijskému publiku představila zcela novou aplikaci Lipa Land. Tak zvanou all-in-one aplikaci tvoří 21 subaplikací, které obsahují celou řadu pohádek, her, tipů na domácí tvoření i článků pro celou rodinu. Na čínský trh bude uvedena pro iOS, Android, Huawei či China Telecom v lednu 2019. Novinka na veletrhu přilákala zejména zástupce různých distribučních kanálů a zájemce z řad mladých rodičů.

CzechInvest se zúčastnil několika setkání s potenciálními partnery Lipa Learning, například společností Moyu Technology, která by s Čechy chtěla spolupracovat i po skončení veletrhu, a dále jednal o možné budoucí spolupráci s firmami nejen z Číny, ale také ze Spojených států, Japonska a Jižní Koreje, jmenovitě pak například s Bilibili Games, Skymoons, Gameviews a Mengguo.

Letošní ročník není jediný, kdy české společnosti v Asii zaujaly. V roce 2016 to byla kupříkladu firma Bohemia Interactive, která po veletrhu zahájila spolupráci s největší herní společností na světě, společností Tencent, a následně uvedla do prodeje videohru Ylands.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Uměleckoprůmyslové muzeum Praha vrátilo číšku, zabavenou nacisty

8:40 Uměleckoprůmyslové muzeum Praha vrátilo číšku, zabavenou nacisty

Paní Dita Krausová z Tel Avivu převzala v úterý 24. listopadu v Centrálním depozitáři číšku z 19. st…