CzechInvest: Podnikatelský park v Milevsku poskytne zázemí malým a středním podnikům

15.05.2021 21:23

Město nabízí zájemcům konzultace a pomoc s dokumenty

CzechInvest: Podnikatelský park v Milevsku poskytne zázemí malým a středním podnikům
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

Město Milevsko se téměř dvacet let zabývalo myšlenkou efektivně využít své pozemky k vytvoření průmyslové zóny. V roce 2018 se s pomocí agentury CzechInvest zrodil projekt na výstavbu moderního zeleného podnikatelského centra. Nyní město nabízí zájemcům konzultace i pomoc s vyplněním potřebných dokumentů.

Ve spolupráci s regionální kanceláří CzechInvest a s podporou Ministerstva průmyslu a obchodu v rámci programu „Smart Parks for the Future“ byla v roce 2021 zahájena výstavba Podnikatelského parku Milevsko. Park vyroste na rozloze tří hektarů a bude určen především pro malé a střední firmy. Město tak chce podpořit lokální ekonomiku a zlepšit podmínky pro zaměstnavatele a zaměstnance v regionu Milevska.

Veškerá dokumentace pro investory je připravena na webových stránkách města Milevska.

Město Milevsko nabízí zájemcům konzultaci a případnou pomoc s vyplněním potřebných dokumentů. Organizační složka Živé Milevsko je připravena podat veškeré informace ohledně prodeje pozemků v Podnikatelském parku a poradí také s registrací.

V případě zájmu kontaktujte zástupce Živého Milevska, Víta Krále, tel: +420 775292951, email: kral@zivemilevsko.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Věslav Michalik (STAN), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihomoravský kraj: Deset nových přírodních památek a jejich ochranná pásma

14:29 Jihomoravský kraj: Deset nových přírodních památek a jejich ochranná pásma

Hlavním cílem procesu je u nově navržených chráněných území zavedení územní ochrany pro dané lokalit…