CzechInvest: Uplynulý rok byl příznivý pro rozvíjející se evropské země

15.06.2019 19:27

CzechInvest vydal M&A Report za 1. čtvrtletí 2019

CzechInvest: Uplynulý rok byl příznivý pro rozvíjející se evropské země
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

První letošní číslo zpravodaje na téma fúzí a akvizic M&A Report je na světě. Aktuální vydání ZDE přináší trendy za první čtvrtletí.

Spolu s nimi bilancuje nad uplynulým rokem, který se vyznačoval příznivými podmínkami pro fúze a akvizice díky stabilnímu mezinárodnímu prostředí ekonomiky a silnému hospodářském růstu. Situace byla výhodou zvláště pro rozvíjející se evropské země, které přilákaly důvěru zahraničních podniků a investorů.

M&A Report informuje také o projektu kapitálových účastí CzechLink, který CzechInvest spustil v srpnu 2018. Projekt spojuje firmy, které hledají investora, a investory, kteří zamýšlejí kapitálově vstoupit do místního podniku. Podporují fúze, akvizice a joint venture partnerství.

M&A Report vychází od srpna 2018 v elektronické podobě jako čtvrtletník. Přejete-li si ho odebírat přímo, kontaktujte, prosím, czechlink@czechinvest.org. Na další číslo se můžete těšit v polovině roku 2019.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MPO: Podnikatelé mohou získat dotaci na rekonstrukci zastaralých budov a areálů, které poslouží rozvoji cestovního ruchu

17:48 MPO: Podnikatelé mohou získat dotaci na rekonstrukci zastaralých budov a areálů, které poslouží rozvoji cestovního ruchu

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo 16. července výzvu z programu Nemovitosti OP PIK, která je…