CzechInvest: Začíná třetí ročník soutěže Investičně atraktivní region

17.03.2019 20:32

Obce, města, svazky obcí i mikroregiony se mohou hlásit do 30. dubna 2019.

CzechInvest: Začíná třetí ročník soutěže Investičně atraktivní region
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest
reklama

 

Zapojte se do soutěže Investičně atraktivní region a prezentujte svou obec jako příklad efektivní spolupráce s podnikatelským sektorem. Komunikuje vaše radnice otevřeně s podnikateli a naslouchá jejich potřebám? Snaží se propojovat podnikatelský sektor se školami a zasazuje se o vytváření podnikatelské infrastruktury? Představte nám výsledky své práce a staňte se v pořadí třetím investičně nejatraktivnějším regionem České republiky.

Do soutěže se mohou přihlásit obce, města, svazky obcí i mikroregiony bez ohledu na velikost. Hodnocení přihlášených probíhá ve dvou kolech a vítěz soutěže bude stejně jako v loňském roce vyhlášen na konferenci Potenciál místní ekonomiky, která se bude konat 6. června 2019 ve Znojmě.

V základním kole se hodnotí například velikost investic do rozvoje podnikatelské infrastruktury nebo do školství či forma a hloubka spolupráce radnice s podnikatelskou sférou – to vše na základě předem stanovených hodnotících kritérií. Do celostátního finále postoupí šest finalistů, o jejichž výsledném pořadí rozhodne odborná porota složená ze zástupců CzechInvestu, Ministerstva průmyslu a obchodu, Svazu měst a obcí ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a dalších partnerů.

Pro přihlášení do soutěže prosím vyplňte přihlášku a zašlete ji nejpozději do 30. dubna 2019 na e-mail soutez_iar@czechinvest.org. Více informací naleznete v pravidlech.

Soutěž se koná od roku 2017, kdy se investičně nejatraktivnějším regionem stal STAR Region, o rok později prvenství získalo město Kunovice.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Asociace krajů: Hejtmani jednali s vládou o rozšíření projektu Chytrá karanténa

17:56 Asociace krajů: Hejtmani jednali s vládou o rozšíření projektu Chytrá karanténa

Požádali také o zřízení a financování lůžek pro klienty pobytových zařízení sociálních služeb, jež o…