CzechInvest informoval firmy o novinkách v oblasti zaměstnávání cizinců

01.11.2018 14:45 | Zprávy

V druhé polovině října 2018 uspořádal CzechInvest sérii seminářů na téma novinek v oblasti zaměstnávání cizinců. Do Prahy, Brna a Ostravy zavítalo více než 130 zástupců firem z celé republiky, kteří se chtěli informovat o možnostech a podmínkách zaměstnávání pracovníků ze zahraničí.

CzechInvest informoval firmy o novinkách v oblasti zaměstnávání cizinců
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

Z oblasti výroby o nové informace stály firmy jako Fauercia, Foxconn, Adient, Daikin, Panasonic, Siemens, TPCA či Mobis. Nechyběly ale ani firmy z oblasti podnikových služeb či IT jako Accenture, Avast, AT&T, IBM, Microsoft, Johnson and Johnson či Novartis.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Bc. David Šimek , MBA byl položen dotaz

Závislost

Čí je podle vás vina, že jsme jako Evropa na někom pořád závislí a nemám pocit, že by se to nějak měnilo? Bohužel jsme závislí na Blízkém východu, jak komentujete, ale i na Číně (ekonomicky) nebo na USA (bezpečnostně). Podle mě je to špatně a jde podle mě o selhání vás politiků.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Nové stejnokroje - prvorepubliková noblesa v moderních materiálech

19:15 Armáda ČR: Nové stejnokroje - prvorepubliková noblesa v moderních materiálech

Kombinovaný stejnokroj 25 (KS 25) je nadčasový, elegantní, praktický, má perfektní střih, je ušitý z…