CzechTourism: Do českých hor zve Ester Ledecká

03.11.2022 20:29 | Tisková zpráva

Ester Ledecká, česká snowboardistka a alpská lyžařka, několikanásobná olympijská vítězka a mistryně světa, nově propaguje české hory. A to doma i v zahraničí.

CzechTourism: Do českých hor zve Ester Ledecká
Foto: CzechTourism
Popisek: Logo Czech Tourism

Spot bylo možné vůbec poprvé zhlédnout na tiskové konferenci k zahájení zimní turistické sezóny. Na ní zaznělo, že zimní sezóna bude bez omezení a horská střediska se těší na návštěvníky. Připravují pro ně různé novinky, aby si pobyt co nejvíce užili. Další informace najdete ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Co děláte pro zakopání příkopů vy?

Tvrdíte něco o zakopávání příkopů, ale kdo je vykopává hlubší než vy? Proč opovrhujete názory třeba i lidí, co se vás zde slušně ptají? Proč jste se neohradili, když bývalý premiér lidi urážel za jejich názory? Nebo třeba, proč o sobě tvrdí, že jste demokraté, jak kdyby ostatní nebyli? Ježková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Za zdravou Vidnavu: Plánovaný kaolinový lom ohrožuje mokřiny, chráněné EU

22:03 Za zdravou Vidnavu: Plánovaný kaolinový lom ohrožuje mokřiny, chráněné EU

U Vidnavy na Jesenicku má vzniknout až 23hektarový povrchový kaolinový lom.