CzechTourism: Zastoupení v Londýně spustilo e-learningový kurz o ČR

15.07.2018 12:10

Kurz je určený pro britské cestovní kanceláře a agentury. OTT vznikla v roce 2008 ve Velké Británii jako první e-learningová platforma v oboru cestovního ruchu na světě. V současnosti má přes 125 000 členů z více než 192 zemí, a sdružuje tak největší komunitu profesionálů v oboru.

CzechTourism: Zastoupení v Londýně spustilo e-learningový kurz o ČR
Foto: CzechTourism
Popisek: Logo Czech Tourism

E-learningový kurz agentury CzechTourism pro britský trh s názvem Czech Republic Training od spuštění letos v květnu dokončilo téměř 200 profesionálů z cestovních kanceláří a agentur. Kurz je dostupný v sekci Destinace na webu OTT (ZDE) nebo na přímém odkazu ZDE. Cílem kurzu je podat základní informace o destinaci a představit její hlavní produkty: kulturu, lázeňství a medical turismus, aktivní turismus a MICE. Kromě produktového obsahu je kurz doplněn o další informace zajímavé pro britský trh, a to na základě zkušeností zahraničního zastoupení CzechTourism a výsledků výzkumu Institutu turismu (Image v zahraničí, NMS Research).

Dalším cílem e-learningového kurzu je dlouhodobá komunikace se stěžejními britskými a českými partnery na poli B2B vztahů. Motivací pro absolvování kurzu je nejen získání a prohloubení relevantních znalostí, ale také možnost zúčastnit se speciálního podzimního fam tripu do České republiky. „Kurz se tak stává online nástrojem, pomocí kterého bude zahraniční zastoupení poskytovat britské odborné veřejnosti aktuální informace a nabídky od českých partnerů v regionech,“ říká Katarína Hobbs, ředitelka Zahraničního zastoupení Velká Británie a Irsko.

Oficiální představení e-learningového kurzu britským partnerům proběhlo na akci „CzechTourism Trade Event“, která se v Londýně uskutečnila 21. června 2018. Prezentace kurzu spojená s networkingem byla tematicky zaměřena na připomenutí 100. výročí Československa a zúčastnilo se jí 30 top britských touroperátorů, jako například Ramblers Walking Holidays, Cosmos nebo BCD Travels.

„Děkuji za pozvání na příjemný a informacemi nabitý večer, gratuluji také k velmi užitečnému online kurzu, který zábavnou formou popisuje vše podstatné,“ uvedl jeden z hostů večera Alfredo Benedicto, ředitel cestovní agentury Global Travel.

Nabídka ke spolupráci v rámci kurzu na platformě OTT bude pro české partnery v následujících týdnech zveřejněna na webu ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ: Elektrárenští hasiči 'zachraňovali' výsadek parašutistů z vod Nechranické přehrady

9:50 ČEZ: Elektrárenští hasiči 'zachraňovali' výsadek parašutistů z vod Nechranické přehrady

Napilno měli v sobotu 24. července profesionální hasiči ze Skupiny ČEZ, jejichž domovská stanice se …