CzechTourism finančně podpoří kulturní a sportovní události v roce 2020

9. 12. 2019 7:36

Agentura CzechTourism dnes zveřejnila výzvu a podmínky partnerské spolupráce na rok 2020. CzechTourism finančně nebo marketingově podpoří události, které přivedou zahraniční turisty do regionů Česka a podpoří příjezdový cestovní ruch.

CzechTourism finančně podpoří kulturní a sportovní události v roce 2020
Foto: CzechTourism
Popisek: Logo Czech Tourism

Agentura plánuje poskytnout financování formou nákupu mediálního prostoru událostí pořádaných v oblasti kulturní, sportovní a životního stylu. Podpora bude rozložena rovnoměrně mezi regiony, hodnotícím kritériem bude např. maximální hodnota mediálního zásahu a marketingový obsah propagující region a Českou republiku.

Zájemci mohou podat žádost o finanční podporu na internetové stránce https://zadost.czechtourism.cz/ v termínu od 27. listopadu do 16. prosince 2019 do 24:00 hod. Na této stránce jsou k dispozici zájemcům formulář a metodika hodnocení.

Ministerstvo pro místní rozvoj zřídilo agenturu CzechTourism v roce 1993 s cílem podpořit udržitelný rozvoj cestovního ruchu. Agentura působí na 24 zahraničních trzích. V ČR provozuje například portál Kudyznudy, který podporuje tuzemský cestovní ruch. Sektor cestovního ruchu vytváří v ČR na 236 000 pracovních míst podle Českého statistického úřadu (v roce 2017, zveřejněno 2019).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nemocnice Strakonice bude od čtvrtka 30. ledna uzavřena návštěvám

22:49 Nemocnice Strakonice bude od čtvrtka 30. ledna uzavřena návštěvám

Vzhledem ke stoupajícímu trendu výskytu chřipky a dalších respiračních onemocnění ve strakonickém ok…