CzechTourism pokračuje v propagaci kongresové turistiky na španělském trhu

12.05.2021 18:02

Na jarní měsíce letošního roku připravilo zahraniční zastoupení agentury CzechTourism ve Španělsku ve spolupráci s Czech Convention Bureau sérii akcí zaměřených na propagaci kongresové turistiky. Již na polovinu března byla připravená prezentace určená primárně pro španělské MICE nákupčí, kteří se nejen seznámili s incentivními možnostmi v regionech, ale zároveň se i zúčastnili virtuální moderované degustace českého piva.

CzechTourism pokračuje v propagaci kongresové turistiky na španělském trhu
Foto: wien.czechcentres.cz
Popisek: CzechTourism
reklama

V úvodní části byli účastníci seznámeni s aktuální situací v České republice, na které navázalo představení kongresového potenciálu destinace. „Vzhledem k charakteru akce jsme se v této části zaměřili na vybrané zážitkové a incentivní programy v regionech, ve kterých jsme zdůraznili aktivity spojené s gastronomií“, přibližuje Tereza Matějková, vedoucí manažer Czech Convention Bureau. Prezentace byla doplněna představením partnera akce, společnosti Dizak Ketex.

Na prezentaci navázala komentovaná degustace piva Primátor, v rámci které byl představen nejen samotný pivovar a program Zažij Primátor, ale také město Náchod a možnosti, které tato oblast pro turistiku nabízí.

„Virtuálniho eventu se zúčastnilo celkem 43 silných hráčů na poli incentivní turistiky, většina z Madridu, Barcelony, Malagy, Valencie i Bilbaa, kteří hodnotili celou akci velmi pozitivně. Největší přínos aktivity je v této době edukační a PR“, říká o akci Markéta Lehečková, ředitelka zastoupení CzechTourism ve Španělsku.

V dubnu navázalo MICE promo v odborném časopisu Meet In, které představila Prahu nejen z pohledu incentivních možností, ale také její unikátní venues pro pořádání kulturních, společenských i odborných akcí. Meet In vychází v tištěné podobě o nákladu 14.000 výtisků a má 35.000 čtenářů, web udává 50.000 návštěv při 5.200 jedinečných uživatelích. Newsletter s článkem o Praze byl zaslán na 23.200 kontaktů ve Španělsku a 9.000 kontaktů v Latinské Americe. Časopis je určen především pro travel managery a meeting plannery.

17. – 18- května bude Česká republika zastoupena na odborném workshopu Fitur MICE, který je součástí nejvýznamnějšího veletrhu na španělském trhu Fitur Madrid.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nemocnice Brandýs nad Labem: Nová nutriční terapeutka přináší změny do stravování

21:20 Nemocnice Brandýs nad Labem: Nová nutriční terapeutka přináší změny do stravování

V posledních měsících prochází Nemocnice Brandýs nad Labem výraznými změnami – ať už se jedná o výmě…