CzechTourism pozval šest světových instagramerů do jižních Čech

03.07.2018 22:04

Agentura CzechTourism v minulém týdnu realizovala Instatrip se šesti zahraničními instagramery. Cílem bylo prezentovat unikátnost regionu Jižních Čech, akce proběhla na Orlíku, Hluboké nad Vltavou, Českém Krumlově a Lipně.

CzechTourism pozval šest světových instagramerů do jižních Čech
Foto: CzechTourism
Popisek: Logo Czech Tourism

"Instagrameři navštívili zámky, prošli se Stezkou korunami stromů, projeli se na koloběžkách a elektročlunech. Adrenalin v žilách jim rozproudil bungee jumping na Zvíkově. Výstupy jsoujiž on line na profilu @VisitCZ a na instagramových účtech jednotlivých účastníků s hashtagem #VisitCzechRepublic," dodává vedoucí marketingové komunikace CzechTourism Andrea Jirglová.

Instagrameři do České republiky zavítali z Itálie, USA, Ruska a Holandska, dohromady mají přes 500 000 followerů. Jižní Čechy jejich očima jsou ke zhlédnutí na účtech @authenticchica, @een_wasbeer, @alexblock, @elonatheexplorer, @chicneverland, @myglamourattitude.

Cílem Instatripu bylo představení ČR generaci milleniálů. Ti jsou typičtí touhou po netradičních zážitcích a cestách. Inspiraci hledají právě na sociálních sítích. Výstupy Instatripu by měly milleniály motivovat k návštěvě regionu s touhou zažít a navštívit daná místa.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihomoravský kraj: V Brně lákají na očkování limonádou

22:33 Jihomoravský kraj: V Brně lákají na očkování limonádou

Na 500 kusů Richardovy limonády předal v pondělí 2. srpna 2021 hejtman Jan Grolich v očkovacím centr…