CzechTourism připravil exportní workshopy s řediteli zahraničních zastoupení

04.04.2021 18:02 | Zprávy

Celkem devět termínů vypíše CzechTourism pro nový formát exportních workshopů s řediteli svých zahraničních zastoupení.

CzechTourism připravil exportní workshopy s řediteli zahraničních zastoupení
Foto: CzechTourism
Popisek: Logo Czech Tourism

V rámci online platformy představí ředitelé tamních trhů svým partnerům aktuální situaci na daném trhu s ohledem na vývoj pandemie Covid 19, specifika cestování do České republiky i podrobnější možný zájem o jednotlivé produkty cestovního ruchu (včetně změny možných preferencí s ohledem na Covid 19).

Tematické workshopy budou probíhat každou první středu v měsíci a jejich cílem bude nabídnout partnerům z řad profesionálů v cestovním ruchu (destinační managementy, asociace, sdružení, koncoví podnikatel…) cenné know how pro nabídku jejich produktů na daném trhu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Nezvolení

Dobrý den pane poslanče. Stěžujete si, že jste nebyl zvolen do funkce místopředsedy poslanecké sněmovny díky vládním poslancům. Můžete mi vysvětlit, proč Vás nevolilo víc než 20 poslanců z vašeho spektra ?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Labutě z Pasíček se vrátily do přírody

10:34 Nadace ČEZ: Labutě z Pasíček se vrátily do přírody

Čtrnáct bílých labutí velkých se po zimní rehabilitaci v Záchranné stanici Pasíčka vrátilo zpět do v…