CzechTrade: Čeští dodavatelé mají možnost setkat se s nákupčími z Německa

31.05.2014 14:15 | Zprávy

České firmy budou moci již počtvrté nabídnout své výrobky nákupčím významných německých firem. Umožní jim to akce Sourcing Day Tschechien, která se uskuteční 5. června v Plzni a kterou pořádá agentura CzechTrade.

CzechTrade: Čeští dodavatelé mají možnost setkat se s nákupčími z Německa
Foto: CzechTrade
Popisek: CzechTrade

„Akci organizujeme  už čtvrtým rokem a možnost setkat se během jednoho dne s větším počtem firem vyhovuje nejen českým dodavatelům ale i německým nákupčím. Obě strany tak ušetří čas a tuzemské firmy se setkají s lidmi, ke kterým by se za běžných okolností dostaly jen stěží. Účast na předchozích ročnících přinesla českým firmám kontrakty v řádech desítek milionů,“ říká Milan Ráž, generální ředitel CzechTrade.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Řada lidí nežije důstojný život, obává se o svou budoucnost a nemá důvěru ve stát

To máte úplnou pravdu, v tom, co tvrdíte, ale co s tím hodláte dělat? Nebo i lépe, proč jste s tím něco neudělali, když jste byli docela dlouho ve vládě? Nebo myslíte, že to před 4 roky byla situace dobrá, že se nám žilo dobře a lidé se nebáli o sovu budoucnost a věřili státu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Ocenění expozice Sovinec v Zoo Hluboká

22:03 Jihočeský kraj: Ocenění expozice Sovinec v Zoo Hluboká

Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou slaví významný úspěch. Expozice sov s názvem Sovine…