80 převážně strojírenských firem absolvovalo na 290 termínovaných jednání. Všechny již prošly předvýběrem ze strany nákupčích, takže setkání byla velmi efektivní. „Akci hodnotili pozitivně zástupci německých i českých firem. Mezi strojírenskými podniky se jedná o nejoblíbenější akci svého druhu. Během jediného dne tak mohou získat řadu kontaktů a představit se významným německým společnostem,“ říká Adam Jareš, ředitel německého zastoupení agentury CzechTrade v Düsseldorfu, který akci organizuje společně s pražskou centrálou.
„Velmi nás těší rostoucí zájem o akce o tohoto typu a pozitivní reakce všech zúčastněných. Mnoho firem do Plzně jezdí opakovaně, například německá firma STABILUS se letos zúčastnila už podruhé, protože zde loni našla tři dodavatele,“ dodává Radomil Doležal, generální ředitel agentury CzechTrade.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva