DIAMO: Den otevřených dveří na lagunách

14.02.2018 15:50 | Zprávy

Ve čtvrtek 8. února odpoledne mohli obyvatelé Ostravy navštívit areál lagun po chemičce OSTRAMO, kde probíhá sanace jedné z největších ekologických zátěží v ČR.

DIAMO: Den otevřených dveří na lagunách
Foto: red
Popisek: DIAMO, logo společnosti

Příležitost využilo 60 lidí, z čehož bylo zřejmé, že dorazili ti, které problematika zajímá. Společnost AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o., která den otevřených dveří uspořádala, hodnotí akci pozitivně. „Nezaznamenali jsme žádnou kritiku a všichni vypadali spokojeně,“ uvedla mluvčí AVE CZ Pavla Ivácková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Havířov zvyšuje bezpečnost chodců, má už sedmý Oranžový přechod

14:46 Nadace ČEZ: Havířov zvyšuje bezpečnost chodců, má už sedmý Oranžový přechod

Frekventovaný přechod pro chodce v Havířově u Jitřenky se stal už sedmým Oranžovým přechodem ve měst…