DPP: Informace o změnách v MHD – výluka tramvají v oblasti Náměstí Republiky

02.05.2019 20:29 | Zprávy

Série výměn kolejových konstrukcí a opotřebených kolejnic v obloucích na Strossmayerově náměstí, v ulici Dukelských hrdinů, na Nábřeží kapitána Jaroše a na Náměstí Republiky se blíží do své finální etapy.

DPP: Informace o změnách v MHD – výluka tramvají v oblasti Náměstí Republiky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo Dopravního podniku hlavního města Prahy

Z důvodu opravy tramvajové trati bude od neděle 5. 5. 2019 (0:30 hod.) do pátku 17. 5. 2019 (0:30 hod.) obousměrně přerušen tramvajový provoz od křižovatky Na Poříčí x Havlíčkova po Štefánikův most. Během výluky tramvajového provozu v úseku mezi Štefánikovým mostem a křižovatkou Havlíčkova x Na Poříčí dojde k výměně dvojkolejného rozvětvení od Štefánikova mostu u Letenského tunelu, včetně spojovacích oblouků. V koordinaci proběhne výměna oblouků na Náměstí Republiky, které již vykazují významné známky opotřebení. Koordinovaně se v této etapě provede broušení vlnkovitosti  a oprava povrchů. Zároveň bude navařena vyloučená část kolejové konstrukce Havlíčkova x Na Poříčí. Náhradní autobusová doprava nebude zavedena.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Vladimír Pikora, Ph.D. byl položen dotaz

Pane Pikoro, vím že se trápíte s rozpočtem a hledáte úspory.

Kolik by se uspořilo ve státním rozpočtu, kdyby 17.Listopad nebyl svátkem s dnem pracovního volna, ale "jen" významným dnem? Zdá se mi, že tento svátek není slaven důstojně a slouží k útokům na občany s jiným politickým názorem.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Pro účinný boj s padělky potřebujeme jasná pravidla regulace tržišť

16:08 Hospodářská komora: Pro účinný boj s padělky potřebujeme jasná pravidla regulace tržišť

Padělky tvoří v Česku 3,3 % z celkového objemu tuzemského maloobchodního trhu.