DPP: Informace o změnách v MHD – výluka tramvají v úseku Staroměstská – Čechův most

23.10.2019 21:20 | Zprávy

Z důvodu opravy tramvajové trati bude od soboty 26. 10. 2019 (cca 0:30 hod.) do úterý 29. 10. 2019 (cca 0:30 hod.) obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Staroměstská – Čechův most.

DPP: Informace o změnách v MHD – výluka tramvají v úseku Staroměstská – Čechův most
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo Dopravního podniku hlavního města Prahy

V rámci výluky tramvajového provozu na Čechově mostě a v ul. 17 listopadu dojde k výměně splítkové rozjezdové výměny křižovatky Čechův most x nábřeží E. Beneše umístěné přímo na konstrukci mostu před Vltavu. Zároveň proběhne lokální oprava tramvajové trati v ulici 17. listopadu u budovy Rudolfina. V rámci výluky pak dojde rovněž k přebroušení kolejnic a opravám velkoplošných panelů.

Změny tras tramvajových linek
Linky č. 17 a 93 budou v úseku Staroměstská – Čechův most odkloněny přes zastávku Malostranská.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Neuvažujete o žalobě na Fialu ze SPD?

Ten o vás v televizi řekl, že jste vyzval k raketovému útoku na Rusko. Budete to nějak řešit? Když ne, nemyslíte, že se do může šířit dál jako lavina, i když to není pravda. Nebo aspoň doufám, že ne, protože to by byl přeci začátek třetí světové.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Na pastviny nad jesenickou Ovčárnou míří stovka ovcí

22:33 AOPK ČR: Na pastviny nad jesenickou Ovčárnou míří stovka ovcí

Do oblasti mezi Ovčárnou a Petrovými kameny v chráněné krajinné oblasti Jeseníky míří stovka ovcí. J…