DPP: Pražské metro bude opět jezdit do půlnoci, do provozu se vrací také Airport Express

24.06.2021 22:11 | Zprávy

V návaznosti na postupný růst poptávky a počet přepravených cestujících v metru po 20. hodině hl. m. Praha, ROPID a Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) prodlouží od čtvrtka 15. července 2021 provoz metra do půlnoci.

DPP: Pražské metro bude opět jezdit do půlnoci, do provozu se vrací také Airport Express
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo Dopravního podniku hlavního města Prahy

Poslední denní spoje metra budou z centra Prahy odjíždět v čase 00:02 až 00:08 v závislosti na lince a stanici.

Od čtvrtka 1. července 2021 se po více než roce vrací do provozu také linka AE (Airport Express) spojující přímými spoji pražské Hlavní nádraží a Letiště Václava Havla Praha. Od 1. července 2021 současně vstupuje v Pražské integrované dopravě v platnost prázdninový jízdní řád.

Počínaje čtvrtkem 15. července 2021 bude pražské metro opět jezdit do půlnoci. Poslední vlakové soupravy budou z centra Prahy odjíždět v následujících časech:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás lidi volili?

Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ Distribuce se připravuje na FIS Ski World Cup ve Špindlerově Mlýně

19:28 ČEZ Distribuce se připravuje na FIS Ski World Cup ve Špindlerově Mlýně

FIS Ski World Cup 2026 ve Špindlerově Mlýně se koná již následující víkend a ČEZ Distribuce napíná s…