DPP: Vánoční tramvaj brázdí ulicemi Prahy

05.12.2017 15:48 | Zprávy

Svátečně osvětlenou vánoční tramvaj Škoda 15T mohou pražští cestující potkávat na lince číslo 9, a to až do Tří králů, tedy do 6. ledna 2018.

DPP: Vánoční tramvaj brázdí ulicemi Prahy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo Dopravního podniku hlavního města Prahy

První cestující se mohli vánoční tramvají svézt poprvé již v pátek 1. prosince 2017, a to na lince číslo 9, kde ji Pražané mohou potkávat pravidelně. O vánoční výzdobu tramvaje se postaralo celkem dvanáct pracovníků motolské vozovny, kteří namontovali celkem devět tisíc svíček a jednoho anděla, který je umístěný v zadní části tramvaje. Svátečně osvětlená tramvaj bude v provozu až do soboty 6. ledna 2018.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Budete někoho žalovat?

Je podle vás obsah, kterým byly někteří žáci testováni žalovatelný? Tvrdíte, že pracujete na právním stanovisku, zajímal by mě přesně jeho význam, přínos, protože to, co se stalo je opravdu hodně za hranou a nechápu, že k tomu vůbec mohlo dojít. Taky bych nerad, aby se situace opakovala.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ŘVC: Přístaviště v Brandýse nad Labem zahájilo provoz

16:08 ŘVC: Přístaviště v Brandýse nad Labem zahájilo provoz

Slavnostním pokřtěním lodi Sv. Václav a první plavbou s veřejností byla zahájena pravidelná osobní l…