DPP: Vícepráce na rekonstrukci stanice Českomoravská omezí provoz metra na lince B

10.10.2025 13:21 | Tisková zpráva

V sobotu 11. října 2025 bude obousměrně přerušen provoz metra na lince B v úseku Florenc – Vysočanská.

DPP: Vícepráce na rekonstrukci stanice Českomoravská omezí provoz metra na lince B
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo Dopravního podniku hlavního města Prahy

DPP ve vyloučeném úseku zavede náhradní tramvajovou dopravu XB. Jako alternativní dopravu lze využívat i spoje tramvajové linky č. 12 a pro úsek Florenc – Palmovka také linek č. 3 a 8. DPP předpokládá do konce letošního roku ještě dva termíny víceprací ve stanici Českomoravská, veřejnost bude o nich včas informovat.

Provoz metra na lince B bude v průběhu výluky zachován v úseku Zličín – Florenc ve standardním prázdninovém provozu. Vzhledem k tomu, že ve stanici Vysočanská nejsou obratové koleje, v úseku Černý Most – Vysočanská bude metro jezdit v kyvadlovém provozu vždy pouze po jedné koleji, přičemž ve stanici Hloubětín si cestující přestoupí mezi vlaky na první a druhé koleji, které budou na sebe navazovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mírová dohoda

Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NZM: Stoletá lokomobila Brouhot & Cie se po rekonstrukci představí v Ostravě

22:08 NZM: Stoletá lokomobila Brouhot & Cie se po rekonstrukci představí v Ostravě

Více než sto let stará parní lokomobila bude ve středu 10. prosince od 11 hodin představena veřejnos…