Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Na Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) se během včerejšího dne obrátila více než desítka cestujících s informací, že firma MB Finance jménem DPP zasílá SMS výzvy k okamžitému zaplacení dluhu vůči DPP u částek přesahujících 3000 Kč.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Zdravím vás. Nevím, jestli to vidíte stejně, ale podle mě tu aktivisté všeho druhu vládnou pevnou rukou a zasahují do všeho, a to až nad míru. Ať jde o rodiny, školství, ale třeba i životní prostředí, dopravu prostě vše. Můj dotaz. Souhlasíte se mnou? A pokud ano, napadá vás řešení?
Místo čekání v přeplněné čekárně volí Jihočeši raději komunikaci s lékaři na dálku. Online pohotovos…