„Naším cílem je postupně sjednotit systémy veřejné dopravy v Praze a Středočeském kraji. Jedná se o poměrně náročný, komplikovaný proces slaďování jízdních řádů a tarifů u různých dopravců, kteří ve středních Čechách a hlavním městě působí. Proto jsem rád, že jsme zase o kousek pokročili a můžeme všechny výhody integrované dopravy nabídnout dalším obyvatelům středočeských měst a obcí,“ uvedl středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD), který na Husově náměstí v Lysé nad Labem projekt slavnostně odstartoval spolu s představiteli dotčených obcí.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


