Daňový tým APOGEO posílil Martin Bortlík, další odborník ze státní správy

16.01.2020 11:38

Poradenská skupina APOGEO získala do svého daňového týmu novou posilu. Na uvolněnou pozici Tax Policy & Controversy Manager nastupuje Martin Bortlík, dosavadní ředitel Specializovaného finančního úřadu.

Daňový tým APOGEO posílil Martin Bortlík, další odborník ze státní správy
Foto: APOGEO
Popisek: Martin Bortlík
reklama

Bude mít na starost oblast daňové politiky a řešení daňových sporů. Jeho specializací je poradenství v oblasti daňové kontroly a daně z přidané hodnoty.

„Jsem rád, že se nám podařilo získat do našeho daňového týmu odborníka, který má bohaté zkušenosti s problematikou velkých společností, díky čemuž můžeme pro naše klienty doplnit portfolio našich služeb,“ uvedl Josef Jaroš, většinový vlastník skupiny APOGEO.

Bortlík působil 15 let ve finanční správě a většinu svého pracovního života se věnoval problematice DPH. Od roku 2015 zastával klíčové manažerské pozici na Specializovaném finančním úřadu, který se zabývá správou společností s obratem nad 2 miliardy Kč. Je zároveň odborníkem na Transfer Pricing, tedy problematiku převodních cen transakcí uskutečněných mezi spojenými osobami.

„Martin je nejen vysoce kvalifikovaný odborník v oblasti daní, ale svým působením na Specializovaném finančním úřadě dokázal i výborné manažerské schopnosti, neboť pod jeho vedením došlo k významné profesionalizaci tohoto úřadu. Je vítanou posilou našeho tým, dodal Jiří Žežulka, partner skupiny APOGEO pro oblast daňových sporů. Sám do společnosti přešel v roce 2016 z Generálního finančního ředitelství, jež svého času vedl.

Martin Bortlík (40) vystudoval obor Daně a finance na Masarykově Univerzitě v Brně. Pokud se nevěnuje pracovním povinnostem, jsou jeho největšími zálibami sport a cestování.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

KHS Jihočeského kraje: Na jihu Čech přibylo 568 nových případů covidu-19, 104 nemocných se uzdravili, šest pacientů bohužel zemřelo. Aktuálně pozitivních je v kraji 5 609 osob

10:06 KHS Jihočeského kraje: Na jihu Čech přibylo 568 nových případů covidu-19, 104 nemocných se uzdravili, šest pacientů bohužel zemřelo. Aktuálně pozitivních je v kraji 5 609 osob

Za uplynulých 24 hodin zaznamenali hygienici na jihu Čech 568 nově potvrzených případů nákazy korona…